Архивы за месяц: Жовтень 2021

Семінар для здобувачів освіти

27 та 28 жовтня 2021 року асистент Литвин Ольга Василівна провела семінар для здобувачів вищої освіти 2 курсу в межах досвіду, отриманого  у навчальному візиті освiтнього проєкту «Змiни педагогiчних факультетiв та унiверситетiв у 21 столiттi», який реалізовано університетом iм. Т. Масарика за підтримки Чеської агенцiï розвитку. Здобувачі ознайомилися з особливостями побудови майбтньої кар’єри, дізналися про особливості організації кар’єрного центру в університету ім. Т. Масарика і за результатами семінару їм було запропоновано виконати завдання, щодо планування своєї майбутньої кар’єри у вигляді есе на тему «Як я уявляю свою майбутню професійну карєру?» та створити власне відеорезюме. 

 

II школа педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ»

В Українській інженерно-педагогічній академії у період з 27 по 29 жовтня пройшла школа педагогічної майстерності, у якій взяли участь гаранти освітніх програм, викладачі, здобувачі всіх рівнів вищої освіти.

Школа проводилась в рамках міжнародних проєктів та програм, які впроваджуються в Українській інженерно-педагогічній академії:

Асистент кафедри Литвин Ольга Василівна виступила одним з тренерів школи, провівши семінар для учасників школи на тему “Побудова, розвиток та дизайн кар’єри майбутнього педагога: інструменти та технології” в межах досвіду, отриманого  у навчальному візиті освiтнього проєкту «Змiни педагогiчних факультетiв та унiверситетiв у 21 столiттi», який реалізовано університетом iм. Т. Масарика за підтримки Чеської агенцiï розвитку.

Загальна кількість учасників школи склала 66 осіб з усіх інститутів та факультетів УІПА в Харкові та Бахмуті, а також представників Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Горлівського інституту іноземних мов. 

Участь в загальноакадемічному круглому столі з питань академічної доброчесності

Викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітніх програмах кафедри прийняли участь у відзначенні Міжнародного дня академічної доброчесності, що проходив в Українській інженерно-педагогічній академії 21 жовтня 2021 у формі круглого столу на тему «Академічна доброчесність».

Під час круглого столу відбулось плідне обговорення питань академічної доброчесності, принципів її дотримання, нормативнео-правового забезпечення на державному та академічному рівні, можливості перевірки робіт на плагіат в УІПА та дії учасників освітньо-наукового процесу при виявленні випадків недоброчесної поведінки.

Основні спікери круглого столу:

- Купріянов Олександр – проректор з наукової роботи УІПА;

- Грінченко Ганна – гарант освітньо-наукової програми для докторів філософії за спеціальністю 152, начальник з наукової діяльності УІПА;

- Ломакін Андрій – заступник першого проректора УІПА.

Модератор зустрічі:

Бровко Костянтин – голова ради молодих вчених УІПА.

Візит до Чехії

Представниця кафедри асистент, здобувачка вищої освіти 3 рівня “Доктор філософії” Литвин Ольга Василівна  взяла участь у навчальному візиті в межах освiтнього проєкту «Змiни педагогiчних факультетiв та унiверситетiв у 21 столiттi», який реалізовано університетом iм. Т. Масарика за підтримки Чеської агенцiï розвитку.

Освітня програма «Стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію університетів» була зосереджена на таких темах: роль педагогічних факультетів та університетів у суспільстві, науково-творча діяльність та суспільна роль як два основні стовпи сучасного університету, створення умов для роботи наукових та інших співробітників педагогічних факультетів, особиста стратегія викладача і науковця, педагогічні факультети та їхня співпраця зі школами, школи при факультетах та їх роль в світі майбутніх педагогів, нові тренди в освіті педагогів – приклади з практики, феномен успішного сучасного регіонального університету.

Фахову програму реалізовано на педагогічному факультеті Університету ім. Масарика в Брно та факультеті гуманітарних студій Університету ім. Томаша Баті в Зліні. Проєкт спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів.

Щира подяка організаторам за можливість отримати неоценний досвід з міжнародної співпраці, інтернаціоналізації, підвищення якості навчання здобувачів освіти та загального розвитку закладів вищої освіти.

Участь викладачів кафедри у чергових тренінгах від Erasmus+ PAGOSTE

В межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» був проведений тренінг «Освітнє управління та співпраця у підготовці викладачів професійної освіти в Німеччині» для зацікавлених осіб у підготовці викладачів професійної освіти, який відбувся 5, 12 та 18 жовтня.

Тренінг «Освітнє управління та співпраця у підготовці викладачів професійної освіти в Німеччині» складався з трьох частин і був проведений провідними професорами та викладачами з Німеччини.

  Безымянный

 

Безымянный2

Безымянный3

Обласний педагогічний форум та XXIX щорічній конференції «Вiдродженi гiмназiї України»

Представниці кафедри доцент Корольова Н.В., гарант ОП “Освітні, педагогічні науки” та доцент Ковальська В.С., гарант ОП «Економічна та бізнес-освіта» взяли участь в обласному педагогічному форумі та XXIX щорічній конференції «Вiдродженi гiмназiї України» на базі Харківської малої академії наук за участю Департаменту освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської академії неперервної освіти, Державної служби якості освіти

Мова

Жовтень 2021
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
темы для wordpress