Архивы за месяц: February 2022

Гостьова лекція «Інтегрована інформаційна система управління університетом: структура та технології»

18 лютого 2022 року проведено чергову гостьову лекцію для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктора філософії) та науково-педагогічних працівників УІПА. Науково насичений та корисний для дослідницької праці матеріал представила доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Ганна Володимирівна Красильникова. Під час лекції, яка супроводжувалася змістовною мультимедійною презентацією, було деталізовано питання щодо суті інтегрованої інформаційної системи та результатів її втілення в систему «Електронний університет». Жвавий інтерес до представленої теми засвідчила низка питань учасників лекції, на які було надано вичерпні відповіді. Запропонована тематика значною мірою сприятиме поглибленню знань з дисципліни «Інноваційні технології в закладах вищої освіти».

Здобувачі вищої освіти та викладачі щиро подякували шановній Ганні Володимирівні за отримані під час лекції знання та досвід.

Гостьова лекція «Наукометричні бази даних та основні наукометричні показники вченого»

18 лютого 2022 року в межах навчальної дисципліни «Теорія та методологія наукових досліджень», яка є базовою для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктора філософії) УІПА, проведено гостьову лекцію, яку презентував на високому науковому рівні один із найбільш активних стейкхолдерів академії доктор педагогічних наук, заслужений діяч освіти України, завідувач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні і інформатики Бердянського державного педагогічного університету Віталій Григорович Хоменко. Лектором порушено актуальну проблему щодо суті сучасних наукометричних баз даних; специфіки індексу цитування та індексу цитованості, індексу Хірша та методики його визначення. Лекцію супроводжувала креативна презентація, яка побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування. Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівника академії, присутні на лекції, подякували шановному Віталію Григоровичу за цінну інформацію.

В.Г. Хоменко 18-02-2022_page-0001 В.Г. Хоменко 18-02-2022_page-0002 В.Г. Хоменко 18-02-2022_page-0003 В.Г. Хоменко 18-02-2022_page-0004

Гостьова лекція «Інформаційний простір сучасного науковця»

17 лютого 2022 року для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктора філософії) та науково-педагогічних працівників УІПА відбулася гостьова лекція на тему «Інформаційний простір сучасного науковця», яку на високому науковому та методичному рівнях провів доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Роман Михайлович Горбатюк. Зміст лекції значною мірою сприяв поглибленню знань здобувачів освіти з дисципліни «Інформаційні технології в наукових дослідженнях».

Високий професіоналізм  Романа Михайловича, його компетентність як фахівця, який глибоко розуміє проблеми та особливості існування сучасного науковця взагалі та молодого дослідника зокрема в умовах вкрай насиченого інформаційного простору, викликали позитивні враження у присутніх. Лектор надав вичерпні відповіді на усі питання та побажав здобувачам освіти успіхів у завершенні наукових пошуків шляхом захисту дисертацій.

Горбатюк Р.М._page-0001 Горбатюк Р.М._page-0002 Горбатюк Р.М._page-0003 Горбатюк Р.М._page-0004

Щиро дякуємо Роману Михайловичу за цікаву лекцію!

Гостьова лекція «Транфер технологій. Господарсько-правове забезпечення трансферу технологій»

17 лютого 2022 року для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти  (доктора філософії) та науково-педагогічних працівників УІПА відбулася гостьова лекція із запрошеним фахівцем з інтелектуальної власності на тему «Транфер технологій. Господарсько-правове забезпечення трансферу технологій». В якості запрошеного спікера виступала кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ імені О. М. Бекетова Алла Михайлівна Бровдій. Запропонований лекторкою матеріал значною мірою сприяв більш глибокому розумінню здобувачами освіти дисципліни «Теоретичні засади інтелектуальної власності та трансферу технологій» та був корисним і для всіх присутніх. Важливою складовою лекції стали високопрофесійні відповіді на питання учасників заходу.

Щиро дякуємо Аллі Михайлівні за змістовну лекцію!

Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн»

Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн» на основі комп’ютерної бізнес-симуляції ViAL+ була реалізована у формі вебінарів «Старт-тренінг з онлайн бізнес-симуляції» від Вiталiя Паздрiя, генерального директора компанії інтелектуальних технологій КІНТ (м. Київ).

До підприємницької практики долучилося 50 студентів, серед яких студенти кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти (освітня програма «Економічна та бізнес-освіта»).

Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн» відбувалася в межах виконання проєкту Create Creative Entrepreneurs в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme за підтримки Британської Ради.

Create Creative Entrepreneurs – партнерство, що складається з Бізнес-школи Університету Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії та Громадської організації «Інноваційна Генерація» (м. Харків, Україна), що з 2018 року успішно реалізують проєкт з розвитку креативного підприємництва.

Участь у 3-й Школі педагогічної майстерності «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість: Діджиталізація та якість навчання: цифрові інструменти освітньої взаємодії».

З 26 січня по 4 лютого 2022 року, у формі серії тренінгів в офлайн режимі  Українською інженерно-педагогічною академією проведено 3-ю Школу педагогічної майстерності «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість: Діджиталізація та якість навчання: цифрові інструменти освітньої взаємодії». 

Школа проводилися в рамках реалізації в УІПА програми вдосконалення викладання у вищій освіті України «Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme», що реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Викладачі кафедри прийняли участь у роботі шокли та отримали відповідні сертифікати.

У ході роботи школи учасники:

- познайомилися із новими цифровими інструментами освітньої взаємодії;

навчилися використовувати нові цифрові інструменти в освітній діяльності;

- залучилися до спільної роботи з цифровими інструментами.

Дякуємо модераторам школи за грунтовні та цікаві зустрічі!

Create Creative Entrepreneurs Day проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council

В День дипломатичного працівника за підтримки Харківського Дипломатичного Клубу відбувся черговий Create Creative Entrepreneurs Day проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

В гостинних стінах дипломатичного клубу відбувся тренінг «LEGO Business Play: Building Bridges for Communication and Teamwork» для студентів Української інженерно-педагогічної академії та ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Активну участь взяли наші здобувачі освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Економічна та бізнес освіта”

Метою тренінгу було:

- підвищення ефективності ділової комунікації;

- відпрацювання технік зниження емоційної напруги;

- уміння підкреслити спільність з партнером і його значущість;

- оволодіння навичками, прийомами поведінки, які необхідні для ефективного спілкування;

- уміння слухати й чути опонента, ставити й досягати мети комунікації.

Ця гра-тренінг моделювала хаотичне середовище, в якому учасники спілкувалися один з одним та вчилися співпрацювати, щоб завершити побудову спільної моделі.

Language

February 2022
M T W T F S S
« Dec   Apr »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  
темы для wordpress