День науки 2024
17 травня 2024 року в Українській інженерно-педагогічній академії був проведена зустріч, присвячена Дню науки – професійному святу науковців.
Відповідно до Наказу по академії “Про нагородження видатних учених та працівників наукової сфери академії у зв’язку із святкуванням Дня науки” були нагороджені грамотами:
“За багаторічну сумлінну працю з наукової діяльності в УІПА”
доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Штефан Людмила Володимирівна
“За вагомі здобутки в науковій роботі”
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Бакатанова Вероніка Борисівна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Божко Наталія Василівна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Ковальська Вікторія Сергіївна
“За вагомий внесок в організацію наукової роботи”
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Бачієва Лариса Олександрівна
доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти
Брюханова Наталія Олександрівна
кандидат історичних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти, завідувачка відділу аспірантури
Бурбига Валентина Анатоліївна
Вітаємо!
25-26 квітня 2024 року в Національному університету цивільного захисту України відбувся заключний етап ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт “Цивільна безпека в умовах воєнного стану”.
Наукова робота здобувача нашої академії Молчана Івана під керівництвом доцента кафедри ПММО Рубан Наталії Павлівни була відзначена диплом ІІІ ступеня. Вітаємо!
Приймаємо участь
На базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт із галузі «Менеджмент освіти» серед студентів закладів вищої освіти України. Здобувач освіти 1 рівня вищої освіти за ОП “Освітні, педагогічні науки” Мізяк Олексій Григорович під керівництвом асистента кафедри ПММО Литвин С.В. прийняв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу і отримав сертифікат. Вітаємо!
Цикл семінарів програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської Республіки від Асоціації з міжнародних питань у рамках проєкту «Підтримка оновлення освіти в Україні»
Викладачі кафедри у період з 02 квітня до 18 квітня 2024 року взяли участь у циклі вебінарів, що реалізуються Асоціацією з міжнародних питань у рамках проєкту «Підтримка оновлення освіти в Україні» за фінансової підтримки Програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської Республіки за результатами яких отримали сертифікати з часовою дотацією 20 годин.
Семінар-квест «Важливий чи важкий вибір життя»
22.04.2024 та 1.05.2024 року представники кафедри ПММО провели для майбутніх абітурієнтів семінар-квест «Важливий чи важкий вибір життя». Учасники мали змогу визначити свою категорією та перелік рекомендованих професій за допомогою онлайн-опитування “Диференційно-діагностичний опитувальник (ДДО) Є.О.Клімовa”, пограти в гру “Най – най”, знаходячи відповідність між дієприкметниками та професіями (“Наймокріша професія”, “Найзеленіша”, “Найсерйозніша” та інші), попрактикуватися в логіці відгадування ребусів, в яких були зашифровані різні назви професій. Сподіваємося, що учасникам було до вподоби прийняти участь в наших активностям і впевнені,що вони оберуть собі професію до душі, яку будуть любити. Тільки улюблена робота приносить щастя й задоволення. Ніякі блага не можуть замінити людині радощів праці, задоволення своїм правильним та потрібним місцем у житті.
Гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувачки відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Г. В. Красильникової на тему «Діджиталізація освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти»
30 квітня 2024 року відбулося заняття, яке проведено гостьовим лектором доктором педагогічних наук, професором Хмельницького національного університету Ганною Володимирівною Красильниковою на тему «Діджиталізація освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти». Активними учасниками заходу стали здобувачі ОП «Економічна та бізнес-освіта», ОП «Освітні, педагогічні науки» ОП «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.
Під час лекції здобувачі ознайомилися з поняттям діджиталізації освітнього процесу як підґрунтям ефективної моделі управління якістю вищої освіти, освітніми інформаційними ресурсами сучасного закладу освіти, їх функціями, перевагами та можливостями. Завідувачка відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету поділилася своїм досвідом та знаннями з усіма присутніми, надавши цінний інсайт у цю сферу.
Здобувачі виявили надзвичайний інтерес та прийняли активну участь у дискусіях, що надихнуло їх долучитися до подальших ініціатив з впровадження цифрових технологій в освітній процес.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї цінної події! Не пропустіть наші наступні заходи та лекції, що допоможуть розвиватися та краще розуміти сучасні вимоги освіти.