Бакалаври – 011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

Спеціальність 011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

(з можливістю здійснювати підготовку іноземців та осіб без громадянства)

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський).

Метою освітньої програми є підготовка фахівців у сфері освіти та педагогіки, організаторів освітнього-виховного процесу (в тому числі з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами), здатних до вирішення актуальних соціально-педагогічних питань та проблем у галузі освіти та соціального виховання, формування і розвиток їх інтегральної, загальних та професійних компетентностей.

Професійна кваліфікація: педагог-організатор освітнього-виховного  процесу (в тому числі з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами).

Сфера працевлаштування: випускники програми здатні обіймати посади педагогічних працівників в закладах освіти: педагог-організатор; організатор позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми; методист позашкільного навчального закладу; асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з   інклюзивним  та  інтегрованим  навчанням; вихователь в освітніх установах і їх структурних підрозділах (інтернаті при школі, гуртожитку, групах продовженого дня тощо), інших установах і організаціях; асистент вихователя соціального по роботі з дітьми-інвалідами.

Форма навчання: денна, заочна.

Термін навчання: 3 роки

Подальше навчання: випускники програми можуть продовжувати освіту на другому (магістерському) рівні, а також підвищувати кваліфікацію та отримувати додаткову післядипломну освіту.

Перелік документів:

1. Заява на ім’я ректора.
  2. Оригінал диплома про базову вищу освіту та виписка з оцінками до нього.
  3. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього – 2 шт.
  4. Копія паспорта (3 сторінки) – 2 шт;
  5. Копія ідентифікаційного коду – 2 шт;
  6. Копія військово-облікового документа – для військовозобов’язаних  – 2 шт.;
  7. Кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см – 6 шт.

Відповідальна особа за прийом:

к.пед.н., доц. Корольова Наталія Валеріївна

Контакти для отримання детальної інформації:

Переглянути інформацію

(057)733-78-75,