Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн»

Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн» на основі комп’ютерної бізнес-симуляції ViAL+ була реалізована у формі вебінарів «Старт-тренінг з онлайн бізнес-симуляції» від Вiталiя Паздрiя, генерального директора компанії інтелектуальних технологій КІНТ (м. Київ).

До підприємницької практики долучилося 50 студентів, серед яких студенти кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти (освітня програма «Економічна та бізнес-освіта»).

Підприємницька практика «Власне підприємство онлайн» відбувалася в межах виконання проєкту Create Creative Entrepreneurs в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme за підтримки Британської Ради.

Create Creative Entrepreneurs – партнерство, що складається з Бізнес-школи Університету Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії та Громадської організації «Інноваційна Генерація» (м. Харків, Україна), що з 2018 року успішно реалізують проєкт з розвитку креативного підприємництва.

Комментарии закрыты.

Мова