День науки в УІПА

З нагоди День науки  в УІПА 25 травня  було проведене урочисте зібрання. З привітальним словом виступила ректор академії, професор кафедри, доктор педагогічних наук Коваленко Олена Едуардівна.

Почесними грамотами були нагороджені викладачі кафедри:

- за  багаторічну сумлінну працю з наукової діяльності в Українській інженерно-педагогічній академії було нагороджено професора кафедри Єльникову Галину Василівну

- за вагомі здобутки в науковій роботі було нагороджено доцента кафедри, кандидата психологічних наук Білоцерківську Юлію Олександрівну

– за вагомий внесок в організацію наукової роботи було нагороджено професора кафедри, доктора педагогічних наук Штефан Людмилу Володимирівну, доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Ковальську Вікторію Сергіївну, доцента кафедри, кандидата історичних наук Бурбигу Валентину Анатоліївну, доцента кафедри, доктора педагогічних наук Майковську Вікторію Ігорівну.

Вітаємо наших викладачів і бажаємо подальших наукових здобутків, мирного неба та Перемоги над ворогом! Все буде Україна!