Кафедра сьогодні

Кафедра педагогіки, методики та менеджменту освіти – потужна одиниця в ланці кафедр Української інженерно-педагогічної академії. Кадровий потенціал кафедри  дозволяє проводити підготовку фахівців на достатньо високому рівні. Це підтверджено ліцензією Міністерства освіти і науки України та сертифікатом акредитації.

Зарахування викладачів до штатного розкладу проводиться на конкурсній основі з подальшим укладанням контрактів. Усі здобувачі отримують рекомендації, затверджені засіданнями кафедр. Завідувачі кафедр та професори рекомендуються на посаду Вченою радою факультету та затверджуються Вченою радою академії.

Планування навчального часу викладачів здійснюється у відповідності до нормативних вимог. Обсяг навчального навантаження на рік обговорюється на засіданні кафедри. Розподіл навантаження проводиться у відповідності з науково-педагогічною кваліфікацією і досвідом роботи викладачів.

На кафедрі реалізується система підвищення кваліфікації (шляхом стажування або курсів підвищення кваліфікації у інших закладах вищої освіти), що забезпечує безперервний ріст науково-педагогічної кваліфікації викладачів і відповідає сучасним вимогам. У відповідності із складеними та затвердженими планами, за останні п’ять років усі викладачі кафедри підвищили свою кваліфікацію.

Викладачі кафедри «Педагогіки, методики та менеджменту освіти» беруть активну участь у міжнародних, міжвузівських конференціях, семінарах, мають та налагоджують зв’язки з країнами близького та далекого зарубіжжя, публікують свої роботи у міжнародних видавництвах. Все це сприяє якісній підготовці студентів.

На кафедрі проводиться планова підготовка науково-педагогічних кадрів. Викладачі кафедри займаються науково-дослідною роботою та є науковими керівниками аспірантів та здобувачів.

Хід виконання наукової тематики та дисертаційних робіт регулярно заслуховується та обговорюється на засіданнях кафедри, Вчених рад Української інженерно-педагогічної академії. Тематика дисертаційних робіт актуальна та відповідає профілю випускової  кафедри. Наукова робота дає перспективи для кадрового росту та розширення викладацького складу.

 

Мова

Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
темы для wordpress