Науково-дослідна робота

Кафедра є базовою з підготовки здобувачів рівня вищої освіти “Доктор філософії” зі спеціальностей 015 “Професійна освіта” та 011 “Освітні, педагогічні науки”.

На базі УІПА створено спільну з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України навчально-методичну лабораторію з проблем інженерно-педагогічної освіти, нині її очолює доктор педагогічних наук, проф. Н. О. Брюханова. Ця лабораторія координує науково-дослідні роботи з проблем вищої школи, що виконуються на кафедрах академії, а також співпрацює з іншими ВНЗ України з метою збору та систематизації інформації про проведення наукових досліджень в галузі інженерно-педагогічної освіти в цілому по країні.

Кафедра є учасником  Проєкт Еразмус + PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні». Детальніше.

Велика увага приділяється науковій роботі студентів.
На кафедрі працює студентський науковий гурток:
„Педагогічна професійна освіта ХХІ ст.”, в роботі гуртка щорічно беруть участь понад 40 студентів;
Протягом навчального року в науковому гуртку проводяться заняття, на яких розглядаються питання:
1. Професійна освіта як важлива складова сучасного розвитку суспільства.
2. Наукова-дослідна робота студентів – важлива складова формування професійних компетенцій майбутніх фахівців.
3. Особливості організації та проведення педагогічних досліджень.
4. Використання методів математичної статистики при обробці результатів педагогічних досліджень та інші.
У роботі кафедральної секції студентської наукової конференції УІПА щорічно беруть участь всі науково-педагогічні працівники кафедри та понад 20 студентів. Студенти щорічно виконують понад 20 доповідей, а тези доповідей друкуються в збірнику тез студентської наукової конференції УІПА.
Керівництво науковою роботою студентів здійснюється майже всіма викладачами кафедри. До наукової роботи залучаються студенти всіх факультетів УІПА денної та заочної форм навчання. Студентські наукові роботи охоплюють загально-педагогічні проблеми, проблеми навчання та виховання у професійно-технічних навчальних закладах, проблеми розробки та реалізації технологій професійного навчання.
Щорічно на кафедрі проводяться наукові студентські конференції  та конкурс наукових робіт. Переможці беруть участь у  Всеукраїнських конкурсах на кращу студентську наукову роботу. Також на базі кафедри педагогіки та методики професійного навчання проводяться олімпіади з педагогіки, в яких беруть участь понад 200 студентів.
За загальними підсумками результатів студенти, які набирають найбільшу кількість балів рекомендується до участі у Всеукраїнських олімпіадах.

Мова

Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
темы для wordpress