Навчально-методична робота

Навчально-методична робота на кафедрі спрямована на забезпечення та підвищення якості психолого-педагогічної підготовки майбутніх інженерів-педагогів у відповідності до потреб сучасного економічного розвитку держави.

Кафедра педагогіки є провідною в Україні з питань змісту педагогічної складової підготовки інженерів-педагогів. Її науковцями розроблено нову концепцію підготовки майбутніх інженерів-педагогів. Навчальні плани УІПА для різних інженерно-педагогічних спеціальностей рекомендовано Міністерством освіти і науки України як базові для інших ЗВО інженерно-педагогічного профілю.

Удосконалену педагогічну складову навчального плану підготовки інженерів-педагогів впроваджено у вищих інженерно-педагогічних закладах освіти, на кафедрах і факультетах вищих технічних та педагогічних закладів освіти України, які здійснюють відповідну підготовку.

Усі дисципліни, які викладаються на кафедрі, повністю забезпечені навчально-методичною літературою. На допомогу здобувачам освіти розроблено методичні вказівки до самостійної роботи, до практичних занять, курсових та дипломних робіт, педагогічних практик тощо.

Викладачі кафедри є авторами підручників та навчальних посібників з теорії та методології професійної освіти, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України для всіх інженерно-педагогічних спеціальностей.

Мова

Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
темы для wordpress