Кафедра ПМПН

Курс післядипломної освіти в Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna w Warszawie

Доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти, кандидат психологічних наук Юлія БІЛОЦЕРКІВСЬКА закінчила навчання, успішно склала кваліфікаційний іспит в Польщі та одержала свідоцтво про здобуття післядипломної освіти в Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna w Warszawie (Вища школа соціальної теології) за фахом «Кризове консультування», двосеместрове навчання в обсязі 180 годин.

Програма курсу включала розгляд таких тем і напрямів (теоретичні і практичні заняття):

- Психологічні та соціальні аспекти стресу, кризи.

- Схема-терапія.

- Консультування в кризових ситуаціях – загроза насильству, робота горя, тривога та депресія, залежності, психологічна допомога біженцям.

- Кризове консультування у родинних стосунках.

- Підтримка дітей та молоді з труднощами в виховній та навчальній діяльності тощо.

Онлайн екскурсія «Подорожуємо Європою» та вікторина до дня Європи в Україні

19 травня 2023 року куратором Литвин О.В. групи здобувачів освіти, що навчаються на освітній програмі 011 “Освітні, педагогічні науки” 1 курсу групи ДМП-ОПН22-2 була проведена онлайн екскурсія «Подорожуємо Європою» та вікторина до дня Європи в Україні

Вітаємо!

Вітаємо викладачів кафедри, що були відзначені почесними грамотами Української інженерно-педагогічної академії з нагоди Дня науки за високі здобутки та значні внески у розвиток науки України.

«Світ науки України», вікторина до Дня науки в Україні

19 травня 2023 року куратором Литвин С.В. групи здобувачів освіти, що навчаються на освітній програмі 011 “Освітні, педагогічні науки” 1 курсу групи ДМП-ОПН22-1 була проведена вікторина до Дня науки в Україні «Світ науки України»

Курси підвищення кваліфікації

15.05.23р. розпочалися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. В межах програми розглядалися наступні питання:

 1. Використання хмарних ресурсів для організації освітнього процесу в форматі онлайн.
 2. Естетичні та етичні засади педагогічної майстерності.
 3. Методика проєктування дидактичних матеріалів.
 4. Вибір сучасних освітніх технологій.
 5. Інноваційне освітнє середовища в умовах реалізації компетентнісного підходу.
 6. Запобігання професійному вигоранню, управління стресом.
 7. Тайм-менеджмент у професійній діяльності педагогічного працівника.

Бажаємо нашим слухачам удачі та успіхів.

Підвищуємо кваліфікацію

Викладачі кафедри проф. Брюханова Н.О. та доц. Корольова Н.В. пройшли підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського марафону “Практичні кейси: освітній менеджмент та управління, психолого-педагогічна підтримка, інклюзивний підхід”. За результатами проходження курсу були надані сертифікати. 

Приймаємо участь

Викладачі кафедри проф. Коваленко О.Е., проф. Коваленко Д.В., проф. Брюханова Н.О., доц. Божко Н.В., доц. Корольова Н.В. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми та перспективи технологічної і професійної освіти” у місті Тернопіль.

Учасники конференції поділились своїм баченням розвитку системи освіти в сучасних умовах за результатами участі були надані сертифікати про участь.

Семінар “Сучасні освітні тренди та шляхи впровадження в освітній процес цифрових технологій”

27 квітня на кафедрі був проведений семінар “Сучасні освітні тренди та шляхи впровадження в освітній процес цифрових технологій”

 Мета семінару:

 • ознайомити слухачів із засобами створення та редагування цифрового контенту у різних форматах, самовираження цифровими засобами; створення спільного цифрового середовища; а також отримання навичок та уявлень, необхідних для використання цифрових технологій та колективної комунікації у мережі Інтернет;
 • сформувати цілісне уявлення про інформаційно-комунікаційні технології як педагогічну категорію;
 • розкрити особливості та закономірності розвитку інформаційно-комунікаційних, цифрових технологій та їх інтеграції до освітнього процесу;
 • сформувати навички проєктування освітнього процесу з використанням інформаційно-комунікаційних та хмарних технологій.

Дякуємо нашим учасникам за активну участь і чекаємо знову!

Виховна година на тему: «Чорнобиль – незалікова рана України» до дня різниці Чорнобильскої трагедії

27 квітня 2023 року куратором Литвин О.В. групи здобувачів освіти, що навчаються на освітній програмі 011 “Освітні, педагогічні науки” 1 курсу групи ДМП-ОПН22-2 була проведена тематична виховна година на тему: «Чорнобиль – незалікова рана України» до дня різниці Чорнобильскої трагедії (26 квітня 1986 року)

Тематична виховна година на тему: «Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…» до дня різниці Чорнобильскої трагедії

27 квітня 2023 року куратором Литвин С.В. групи здобувачів освіти, що навчаються на освітній програмі 011 “Освітні, педагогічні науки” 1 курсу групи ДМП-ОПН22-1 була проведена тематична виховна година на тему: «Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…» до дня різниці Чорнобильскої трагедії (26 квітня 1986 року)

Language

June 2023
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
темы для wordpress