Шановні абітурієнти, відеоінформація для Вас!

Про бакалаврат “Освітні педагогічні науки”

Про бакалаврат”Професійна освіта. Економіка”

Про магістратуру “Освітні педагогічні науки”

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

 

Реєстрація для консультації

https://forms.gle/r9ETWYxuAp9Av8C7A

 

Детальна інформація

Атестаційний екзамен з професійної педагогічної підготовки (магістри)

15 червня 2022 року здобувачі освіти другого рівня (магістерського) (денна форма навчання) Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) та Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) успішно склали Атестаційний екзамен з професійної педагогічної підготовки. Атестаційна комісія у складі адміністрації, професорсько-викладацьких кадрів УІПА і стейкхолдерів бажає усім мирного неба, успіхів та втілення мрій в житті, професійних успіхів і кар’єрного зростання!

 

Атестаційний екзамен з педагогіки, психології та методики професійного навчання (бакалаври)

14 червня 2022 року здобувачі освіти першого рівня (бакалаврського) (денна форма навчання) Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) та Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) успішно склали . Атестаційна комісія у складі адміністрації, професорсько-викладацьких кадрів УІПА і стейкхолдерів бажає всім випускникам гарної долі, професійних успіхів і кар’єрного зростання! Удачі у всіх починаннях та задумах! Пишаємося нашими випускниками, які вже будують свою кар’єру та зростають професійно.

Атестаційний екзамен із загальної та професійно-педагогічної підготовки (молодші бакалаври)

13 червня 2022 року здобувачі освіти початкового рівня (короткий цикл) (денна форма навчання) Української інженерно-педагогічної академії успішно склали Атестаційний екзамен із загальної та професійно-педагогічної підготовки. Атестаційна комісія у складі адміністрації, професорсько-викладацьких кадрів УІПА і стейкхолдерів щиро вітає, бажає успіхів та пишається нашими випускниками! Нехай отриманні знання стануть міцним фундаментом Вашої професійної реалізації!

А у нас сесія

В нашій академії настав сесійний період, час коли кожен здобувач освіти демонструє свої здобутки і досягнення.

День науки в УІПА

З нагоди День науки  в УІПА 25 травня  було проведене урочисте зібрання. З привітальним словом виступила ректор академії, професор кафедри, доктор педагогічних наук Коваленко Олена Едуардівна.

Почесними грамотами були нагороджені викладачі кафедри:

- за  багаторічну сумлінну працю з наукової діяльності в Українській інженерно-педагогічній академії було нагороджено професора кафедри Єльникову Галину Василівну

- за вагомі здобутки в науковій роботі було нагороджено доцента кафедри, кандидата психологічних наук Білоцерківську Юлію Олександрівну 

– за вагомий внесок в організацію наукової роботи було нагороджено професора кафедри, доктора педагогічних наук Штефан Людмилу Володимирівну, доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Ковальську Вікторію Сергіївну, доцента кафедри, кандидата історичних наук Бурбигу Валентину Анатоліївну, доцента кафедри, доктора педагогічних наук Майковську Вікторію Ігорівну.

Вітаємо наших викладачів і бажаємо подальших наукових здобутків, мирного неба та Перемоги над ворогом! Все буде Україна!

Гостьова лекція «Формування професійних дій у сучасних умовах стану суспільства»

20 травня 2022 року на кафедрі була проведена гостьова лекція  зі здобувачами освіти ОП «Освітні, педагогічні науки» та представниками Хмельницького національного університету на тему «Формування професійних дій у сучасних умовах стану суспільства». Доповідач – доктор педагогічних наук, професор кафедри ПММО Штефан Людмила Володимирівна. Дякуємо всім за участь!

Круглий стіл на тему «Невідкладні стани людини: виживання на межі»

19 травня 2022 року на кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти доктором педагогічних наук, професором Штефан Людмилою Володимирівною та аспірантом кафедри Шевченко Олександром Сергійовичем був проведений в он-лайн режимі круглий стіл на тему «Невідкладні стани людини: виживання на межі» в якому приймати участь здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Ми працюємо, ми навчаємося!

Наш навчальний весняний семестр – заняття у відповідності до розкладу

Засідання кафедри

16 травня 2022 відбулося засідання кафедри.

На порядку денному: 

1. Обговорення та затвердження попереднього навчального навантаження та на 2022/2023 навчальний рік

2. Питання щодо профорієнтаційної роботи з урахуванням нових вимог

3. Питання щодо завершення навчального семестру, екзаменаційної сесії, захисту курсових робіт та проведення атестаційних кваліфікаційних екзаменів.

Як завжди працювали плідно, ефективно та згуртовано. Всі налаштовані на позитивні зміни та готові до подальших педагогічних та наукових звершень на користь якісної підготовки фахівців для нашої країни.

Бажаємо всім мирного неба та якнайшвидшої Перемоги!

Гостьова лекція «Інтегрована інформаційна система управління університетом: структура та технології»

18 лютого 2022 року проведено чергову гостьову лекцію для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктора філософії) та науково-педагогічних працівників УІПА. Науково насичений та корисний для дослідницької праці матеріал представила доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Ганна Володимирівна Красильникова. Під час лекції, яка супроводжувалася змістовною мультимедійною презентацією, було деталізовано питання щодо суті інтегрованої інформаційної системи та результатів її втілення в систему «Електронний університет». Жвавий інтерес до представленої теми засвідчила низка питань учасників лекції, на які було надано вичерпні відповіді. Запропонована тематика значною мірою сприятиме поглибленню знань з дисципліни «Інноваційні технології в закладах вищої освіти».

Здобувачі вищої освіти та викладачі щиро подякували шановній Ганні Володимирівні за отримані під час лекції знання та досвід.

Мова

Липень 2022
П В С Ч П С Н
« Чер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
темы для wordpress