УВАГА!!!

Шановні освітяни! Сьогодні згідно Наказу Національного Агенства із забезпечення якості вищої освіти №967-е від 9.06.2020 року відповідно до пункту 7 розділу ІІ Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 08 серпня 2019 року за №880/33851 та Порядку проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі із використанням технічних засобів відеозв’язку відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 (із змінами) починає роботу експертна група для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки»  освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» за першим  бакалаврським рівнем вищої освіти в Українській інженерно-педагогічній академії. Термін роботи 17.06-19.06.2020 року. 

967 20200609_ Наказ Про призначення експертної групи

У всіх є можливість поспілкуватися з учасниками експертної групи у відкритій зустрічі:

Відкрита зустріч:  ID 33130 Українська інженерно-педагогічна академія, ОП “Освітні, педагогічні науки”

Час: 18 червня  2020 13:00 

Підключитись до конференції Zoom: 

https://us04web.zoom.us/j/74411826885?pwd=N3YwdmQ1bHFDM0ZjN1JsRGxOaHp6UT09 

Ідентифікатор конференції:  744 1182 6885

Пароль: 111

Анкетування здобувачів освіти

Шановні здобувачі освіти, в академії відбувається анкетування для здобувачів освіти, які навчаються за денною формою навчання (зверніть увагу, що анкетування триває на протязі семестру, тобто на різних етапах проходження Вами навчання, слідкуйте за новинами у групах):

Опитування здобувачів вищої освіти за освітніми програмами підготовки фахівців за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки щодо якості організації та проведення  педагогічної практики ІІ (виховна робота, психолого-педагогічне діагностування

Опитування здобувачів вищої освіти за освітніми програмами зі спеціальності  011 Освітні, педагогічні науки (червень 2020) за результатами 2019/2020 н.р.

Опитування здобувачів вищої освіти з освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії)

Опитування здобувачів вищої освіти з освітньо-наукової програми Професійна освіта (за спеціалізаціями) за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії)

Метою даного опитування є отримати зворотній зв’язок від здобувачів освіти, стосовно якості викладання та зручності навчання в Українській інженерно-педагогічній академії.

Ми сподіваємось на ваші об’єктивні та відверті відповіді на питання анкетування. Ваші відповіді допоможуть в подальшому покращити роботу і взаємозв’язок.

Анкетування повністю анонімне. Його проходження не займе у Вас більш ніж 10-15 хвилин.

Дякуємо за Вашу увагу і співпрацю!

За цим же посиланням Ви можете ознайомитися із загальними результатами анкетування.

http://pmpn.uipa.edu.ua/?page_id=2573&lang=uk

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

 

Детальна інформація

Наші студенти найкращі!

Не дивлячись на можливі перепони у вигляді Всеукраїнського карантину, який пов’язаний з COVID19 наші студенти, які навчаються за освітньою програмою 011 “Освітні, педагогічні науки” прийняли участь і здобули перемогу у конкурсах студентських наукових робіт, а саме:

ВІТАЄМО!

Пасхалову  Олену  Віталіївну,  гр. ДМП-ОПН, 1 курс, керівник к.пед.н., доц. Бачієва Л.О.   тема наукової роботи “Методика організації фізкультурно-оздоровчої роботи у закладі дошкільної освіти”     (приймала участь у конкурсі у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка (Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація»)

изображение_viber_2020-06-16_15-40-37

Горпинченко Анастасію Дмитрівну, гр. ДМП –ОПН, керівник д.пед.н., проф. Малихіна Я.А., тема роботи  “Формування професійно-педагогічного іміджу майбутніх викладачів вищої школи”  (конкурс проходив в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського)

 Волощенко Анжеліку Олегівну, гр. ДМП –ОПН, керівник д.пед.н., проф. Малихіна Я.А, тема роботи “Формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичної культури”  (Регіональний конкурс)

Дівчата гідно представили нашу академію та здобули призові місця! Так тримати!

Підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти

У період з  28.01.2020 р. по 06.02.2020 р. на кафедрі проходили перші курси підвищення кваліфікації групи педагогічних працівників  закладів загальної середньої освіти. З програмами можна ознайомитися за посиланням:

Вітаємо наших колег з отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації!

Список випускників курсів ПК

Ми завжди готові до співпраці! Чекаємо Ваших заявок! Ми раді будемо поділитися своїми знанями, вміннями та досвідом! У нас тепло і затишно!

Захист магістерських кваліфікаційних робіт спеціальності 073 МЕНЕДЖМЕНТ за освітньою програмою ” Управління навчальним закладом”

Триває важливий період в житті наших випускників спеціальності 073 МЕНЕДЖМЕНТ за освітньою програмою ”Управління навчальним закладом” – захист магістерських кваліфікаційних робіт. Наші магістри показують високий рівень своїх наукових здобутків і бликуче захищають свої роботи, доводячи, що наші – найкращі!Колектив кафедри вітає випускників і бажає подальших успіхів та легких перемог! 

З новорічними святами!

2020 Новий рік вже вступив в свої права! На передодні щедрого вечора, Старого Нового року – Бажаємо здоров’я, натхнення та успіхів в усіх Ваших починаннях!

2015_NY_buh-com-ua_новость

Результати 1 туру 1 этапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки

17 грудня 2019 року на кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти був проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки.

Студенти прийняли участь у 3 турах 1 етапу:

  • Теоретичному
  • Творчому
  • Практичному

Студенти показали високі знання історії педагогіки, методологічних та дидактичних основ освіти та методики професійного навчання.

Яскраво представили свої творчі здобутки та захоплення та на високому рівні провели фрагменти занять та виховних заходів.

  • За результатами переможці нагороджені дипломами:

Першого ступеня:

Гужва Алена, керівник доц. Бакатанова В.Б.

Лищик Ксенія, керівник доц. Бакатанова В.Б.

Жирнова Марія, керівник доц. Бачієва Л.О.

Киченко Євген, керівник доц. Бачієва Л.О.

Другого ступеня:

Карнаух Микола, керівник доц. Божко Н.В.

Михайлова Анна, керівник ас. Литвин С.В.

Чистякова Аліна, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Третього ступеня:

Гопонько Микола, керівник доц. Божко Н.В.

Черкашин Олександр, керівник ас. Литвин С.В.

Степанова Аліна, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Учасники олімпіади, які посіли 4-6 місця були нагороджені грамотами у різних номінаціях.

Колектив кафедри вітає переможців та учасників І етапу Всеукраїнської Олімпіади з педагогіки та бажає подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та перемоги у ІІ етапі в інших закладах вищої освіти України! Наші студенти найкращі і вони майбутнє педагогічної науки!

Навчання в межах тижневого майстер-класу «Підготовка вчителя 21-го століття»

Завідувачка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти проф. Брюханова Наталія Олександрівна разом із представниками інших провідних педагогічних закладів вищої освіти України пройшла навчання в межах тижневого майстер-класу «Підготовка вчителя 21-го століття».

Протягом тижня учасники ознайомились з темами щодо університетського середовища у контексті індикаторів якості освіти, інтернаціоналізації, інноваційних технологій в освіті та педагогічній діяльності, проєктної діяльності як частини навчання педагогів та ін.

Також учасники програми мали можливість взяти участь у міжнародній конференції про енвайронментальну освіту майбутніх педагогів.

Проєкт «Підготовка вчителя 21-го століття» реалізується Університетом Масарика у Брно за підтримки Чеської агенції розвитку та спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх педагогів. Проєкт буде тривати до грудня 2021 року.

Упродовж 2019-2021 років у м. Брно загалом відбудеться 5 інтенсивних тижневих вишколів, присвячених актуальним темам вищої освіти, а саме підготовка педагога у 21 столітті, внутрішня оцінка закладів вищої освіти, інтернаціоналізація університетів та підготовка і участь у міжнародних проєктах, інші теми що відповідають актуальним інтересам учасників.

Після поїздки  Наталія Олександрівна організувала семінар у вигляді «круглого столу», на якому поділилася здобутим досвідом та враженнями від поїздки. На семінарі були присутні ректор та проректори академії, завідувачі кафедр та провідні викладачі.

 

 

 

Відбувся 1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спецільності “Професійна освіта”

19 листопада 2019 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі «Кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти» відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальностей «Професійна освіта». За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 студентів академії.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт підсумкової конференції

I місце посіли:

Головіна Діана Анатоліївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

Сухініна Юлія Олександрівна, група ДТ-ПОХ16, керівник доц. Бачієва Л.О.

Карнаух Микола Валерійович, група ДКІ-ПОК18пр, керівник доц. Божко Н.В.

Гужва Альона Олександрівна, група ДТ-ПОХ19пр, керівник доц. Бакатанова В.Б.

II місце посіли:

Гопонько Микола Васильович, група ДКІ-ПОТр18пр, керівник доц. Божко Н.В.

Чистякова Аліна Євгенівна та Степанова Аліна Олексіївна, група ДЕА-ПОО17, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Корабльов Максим Олексійович, група ДЕА-ПОЕн17, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Лищик Ксенія Миколаївна, група ДЕА-ПОЕм19пр, керівник доц. Бакатанова В.Б.

Руденко Ірина Сергіївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник проф. Штефан Л.В.

IIІ місце посіли:

Глушко Анастасія Валентинівна, група ДЕА-ПОО18, керівник ас. Литвин С.В.

Михайлова Анна Андріївна, група ДКІ-ПОК18пр, керівник ас. Литвин С.В.

Підлісна Альона Валеріївна, група ДТ-ПОХ16, керівник ас. Стонога А.О.

Феннич Христина Василівна, група ДТ-ПОХ16, керівник доц. Ковальська В.С.

Марков Владлен Олегович, група ДКІ-З19мг, керівник доц. Маркова В.М.

Лисокобилка Анастасія Андріївна, група ДЕА-ПОЕм18пр, керівник доц. Маркова В.М.

Дружній колектив кафедри вітає учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проектів та успішної участі у 2 турі конкурсів наукових робіт міського, регіонального, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів!

Вічна пам’ять!

З глибоким сумом і невимовною скорботою ми повідомляємо про передчасну смерть нашої колеги старшого викладача кафедри Ашеко Тетяни Леонідівни. Завжди доброзичлива, усміхнена, щира та відверта у спілкуванні зі студентами і колегами.  Педагог, викладач, порадник, наставник…Важко підібрати потрібні слова, щоб описати цю людину…Про неї можна сказати, що вона народилась тоді, коли Бог роздавав роботу. Навіть найменшу справу вона завжди робила завзято і з натхненням.  Вона стала тією «світовою зорею» на творчому небосхилі. Її принцип – бути з колективом, бути як усі, завжди прислухатись до думки інших. Вона вкладала душу в усе, що організовувала, що робила.

Тетяна Леонідівна живе і житиме у наших душах – як ідеал доброти, компетентності, відданості справі, як особистість, котру можна лише недооцінити, а переоцінити – просто неможливо. Виражаємо щирі співчуття близьким і рідним…Вічна пам’ять….

viptalisman_5421