Передчасно пішла з життя доцент кафедри Пермінова Анна Василівна

viptalisman_149088

Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Анну Василівну  назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.

Молодою, енергійною випускницею УІПА вона залишилася в академії і дійшла шляхом від викладача до кандидата наук, доцента кафедри.  І хоч життя не слало перед нею веселкових стежок вона відкидала життєві негаразди й невтомно трудилася.

Сьогодні ми згадуємо її як мудрого викладача, який відкривав всім свою невичерпну силу знань, який вчив розпізнавати добро і зло, радив бути співчутливим до чужого горя, веселу і доброзичливу подругу, з якою можна було поділитися і радістю, і смутком, відповідальну колегу, готову завжди взятися за будь-яку справу і довести її до мети.

За роки своєї на жаль нетривалої, але плідної діяльності Анна розв’язала тисячі проблемних задач і рівнянь. І враз її не стало….

Печаль і смуток наш

Не вимовиш словами

В серцях і в пам ‘яті

Ти завжди будеш з нами.

 

Спасти тебе ніхто не зміг,

Пішла з життя ти дуже рано,

Та милий, ніжний образ твій,

Навіки лишиться із нами.

 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

ОПП+бакалаврат_магістратура_2019-001                                              УВЗ-001

Відбувся 1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спецільності “Професійна освіта”

19 листопада 2019 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі «Кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти» відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальностей «Професійна освіта». За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 студентів академії.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт підсумкової конференції

I місце посіли:

Головіна Діана Анатоліївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

Сухініна Юлія Олександрівна, група ДТ-ПОХ16, керівник доц. Бачієва Л.О.

Карнаух Микола Валерійович, група ДКІ-ПОК18пр, керівник доц. Божко Н.В.

Гужва Альона Олександрівна, група ДТ-ПОХ19пр, керівник доц. Бакатанова В.Б.

II місце посіли:

Гопонько Микола Васильович, група ДКІ-ПОТр18пр, керівник доц. Божко Н.В.

Чистякова Аліна Євгенівна та Степанова Аліна Олексіївна, група ДЕА-ПОО17, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Корабльов Максим Олексійович, група ДЕА-ПОЕн17, керівник доц. Шемигон Н.Ю.

Лищик Ксенія Миколаївна, група ДЕА-ПОЕм19пр, керівник доц. Бакатанова В.Б.

Руденко Ірина Сергіївна, група ДКІ-ПОК19мг, керівник проф. Штефан Л.В.

IIІ місце посіли:

Глушко Анастасія Валентинівна, група ДЕА-ПОО18, керівник ас. Литвин С.В.

Михайлова Анна Андріївна, група ДКІ-ПОК18пр, керівник ас. Литвин С.В.

Підлісна Альона Валеріївна, група ДТ-ПОХ16, керівник ас. Стонога А.О.

Феннич Христина Василівна, група ДТ-ПОХ16, керівник доц. Ковальська В.С.

Марков Владлен Олегович, група ДКІ-З19мг, керівник доц. Маркова В.М.

Лисокобилка Анастасія Андріївна, група ДЕА-ПОЕм18пр, керівник доц. Маркова В.М.

Дружній колектив кафедри вітає учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проектів та успішної участі у 2 турі конкурсів наукових робіт міського, регіонального, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів!

Вічна пам’ять!

З глибоким сумом і невимовною скорботою ми повідомляємо про передчасну смерть нашої колеги старшого викладача кафедри Ашеко Тетяни Леонідівни. Завжди доброзичлива, усміхнена, щира та відверта у спілкуванні зі студентами і колегами.  Педагог, викладач, порадник, наставник…Важко підібрати потрібні слова, щоб описати цю людину…Про неї можна сказати, що вона народилась тоді, коли Бог роздавав роботу. Навіть найменшу справу вона завжди робила завзято і з натхненням.  Вона стала тією «світовою зорею» на творчому небосхилі. Її принцип – бути з колективом, бути як усі, завжди прислухатись до думки інших. Вона вкладала душу в усе, що організовувала, що робила.

Тетяна Леонідівна живе і житиме у наших душах – як ідеал доброти, компетентності, відданості справі, як особистість, котру можна лише недооцінити, а переоцінити – просто неможливо. Виражаємо щирі співчуття близьким і рідним…Вічна пам’ять….

viptalisman_5421

Конкурс

Олімпіада

День відкритих дверей УІПА та День Українського козацтва

Вітаємо наших викладачів

изображение_viber_2019-10-11_15-48-46

День кафедри в межах перебування в УІПА професора, доктора Вернера Ветекампа

27 вересня 2019 року в межах перебування в УІПА професора, доктора Вернера Ветекампа відбувся круглий стіл, на якому завідувачка кафедри професор Брюханова Н.О. познайомила нашого гостя з сутністю роботи кафедри, а у викладачів кафедри  була можливість обговорити особливості підготовки студентів педагогічних та непедагогічних  спеціальностей  в нашій академії, а доктор Вернер поділився досвідом роботи в інших закладах освіти. Зустріч була проведена в невимушеній і затишній атмосфері. Ми завжди раді гостям!

Ніч науки -2019

21 вересня кафедра радо зустрічала гостей «Ночі науки» у «Парку педагогічних технологій». Гості мали змогу дізнатися, що потрапили не в звичайний заклад вищої освіти, а в унікальний!!! Наявність у випускників нашого закладу вищої освіти психолого-педагогічної підготовки і надання права викладання, в сотні разів збільшує шанси на ринку праці. Якщо немає бажання бути викладачем, то випускник може проявити себе у якості управлінців, начальників, майстрів, директорів. І звичайно з педагогічною освітою кожен буде прекрасним, грамотним батьком щасливої дитини!

УІПА – заклад, в якому можливо реалізувати свої найпотаємніші бажання. Для того, щоб всі бажання збувалися, їх потрібно правильно загадувати!!! І ми навчали наших гостей правильно концентрувати свої напотаємніші бажання і відправляли їх у чарівну путь на човнику бажань в імпровізованому водоймищі або за допомогою літачків майбутнього.

Кожен бажаючий мав змогу отримати якісну мініфотосесію – відчувши вже сьогодні себе випускником нашої Альмаматер, сформувати образ ідеального педагога і, просто поспілкуватися і поласувати смачними солодощами. І, звичайно, кожен відвідувач прийняв участь у розіграші подарунків від організаторів Ночі науки і від нашої кафедри, особисто. Сподіваємося, що всі отримали задоволення! Чекаємо нових зустрічей!

Запрошуємо у гості!

21/09/2019

69820070_1082942461903766_2954437367886249984_o

https://www.facebook.com/KharkivNightofScience/?tn-str=k*F