ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!

 

 

Детальна інформація

Вітаємо!

Вітаємо Мефанік Марію Сергіївну з успішним захистом дисертації на здобуття освітнього ступеня кандидата наук! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги та подальших перемог!

Міжнародна зимова он-лайн школа педагогічної майстерності «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість»

 

Викладачі кафедри прийняли участь у роботі Міжнародної зимової он-лайн школи педагогічної майстерності “Освіта 4.0 та педагогічна досконалість”. 

Доц. Корольова Н.В. та ас. Стонога А.О. провели он-лайн майстер-клас на тему «Сучасні вимоги до навчання за Ph.D-програмами: вітчизняний та зарубіжний досвід» 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість»

За результатами всі учасники отримали сертифікати 

 

Шановні абітурієнти, інформація для Вас!

Про спецільність “Освітні, педагогічні науки”

 

Онлайн тренінг «Шкільна практика та співпраця в професійній підготовці викладачів ПТО. Досвід Австрії» в рамках Еразмус+ проєкту PAGOSTE

Викладачі кафедри прийняли активну участь в онлайн тренінгу «Шкільна практика та співпраця в професійній підготовці викладачів ПТО. Досвід Австрії», що проводився Інститутом бізнес освіти Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія) 03 та 04 грудня 2020 в рамках Еразмус+ проєкту PAGOSTE „Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні“.

Онлайн тренінг «Інституційне співробітництво у підготовці викладачів професійної освіти в Німеччині» в рамках Еразмус+ проєкту PAGOSTE

Викладачі кафедри прийняли участь в онлайн тренінгу «Інституційне співробітництво у підготовці викладачів професійної освіти в Німеччині», що проводився кафедрою економічної та бізнес освіти Університету Констанца (Німеччина) 30 листопада та 01 грудня 2020 в рамках Еразмус+ проєкту PAGOSTE „Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні“.

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

02.12.2020 на кафедрі Педагогіки, методики та менеджменту освіти у режимі відео конференції пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Здобули перемогу та були нагороджені дипломами:

1 ступеня Вікторія Жупинська, Владислав Раца

2 ступеня Дмитро Якимов, Олександр Негіпа, Антон Халатов, Літкевич Віолета

3 ступеня Діана Чечина, Анастасія Головко,  Анастасія Глушко, Орина Сибірцева, Вєрєтіна Марія, Середа Яна, Хміль Олександр

Вітаємо переможців та їх наукових керівників! Бажаємо подальшої творчої наснаги та високих здобутків у науковій діяльності!

 

1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

1 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 

2 грудня 2020 о 14.30 у режимі  відеоконференції відбудеться перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
Члени жюрі:
д.пед.н., професор Брюханова Н.О
д.пед.н., професор Єльникова Г.В.
д.пед.н., професор Малихіна Я. А.
д.пед.н. , професор Штефан Л.В.
к.пед.н, доцент Шемигон Н.Ю. 
Секретар к.пед.н Бачієва Л.О.

Педагогічна практика

5 листопада відбулася заключна конфeренція з педагогічної практики, яка тривала у період -з 5 жовтня по 24 жовтня. І, на жаль, а може і на краще наші практиканти мали змогу пройти практику, як в реальному режимі (у період з 5.10-15.10.2020), так і отримати довід проведення он-лайн занять.

Здобувачі розповіли про свої враження і досвід. Результати представили на презентаційних слайдах.

Доповідь на тему «Удосконалення атестаційного екзамену з педагогіки, психології та методики професійного навчання у контексті сучасних національних та європейських вимог»

30 вересня 2020 р. на засіданні Вченої ради УІПА зав. каф. педагогіки, методики та менеджменту освіти (ПММО) д.пед.н., проф. Н.Брюханова зробила доповідь на тему «Удосконалення атестаційного екзамену з педагогіки, психології та методики професійного навчання у контексті сучасних національних та європейських вимог».  Атестаційний екзамен передбачено стандартом вищої освіти за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Наголошено на необхідності залучення роботодавців до спільної з УІПА роботи не тільки на етапах проєктування та реалізації освітніх програм (ОП), але також і на етапі перевірки їх реалізованості. Запропоновано включити до складу екзаменаційної комісії, окрім видатних фахівців педагогічної галузі у якості голів комісій та провідних педагогічних працівників кафедри ПММО у якості членів комісій, також і представника адміністрації закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти, які зацікавлені у бакалаврах з професійної освіти (за спеціалізаціями).

Наші першокурсники Бакалаври – 015 Економічна та бізнес-освіта

Знайомство наших першачків, які навчаються за фахом  015 Економічна та бізнес-освіта, з академією проходило у вигляді цікавого квесту, який організувала доцент кафедри Ковальська В.С. в межах проведення заняття з дисципліни “Вступ до фаху”, здобувачам освіти запроновано було виконати завдання, які пов’язані з організацією навчання в академії. Здобувачі на відмінно виконали це завдання, отримали безліч позитивних емоцій та неоцінений досвід командної роботи.

Мова

Березень 2021
П В С Ч П С Н
« Гру    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
темы для wordpress