Архивы за месяц: Листопад 2023

1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спецільності “Професійна освіта” 2023/2024 н.р.

1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спецільності “Професійна освіта”

28 листопада 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі «Кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти» відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 здобувачів освіти академії.

Конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт при вирішенні актуальних завдань професійної освіти і прийняла рішення визнати переможцями І туру Конкурсу  такі роботи і нагородити:

Дипломом першого ступеня:

Грінкер Ксенію, гр. ДІТ-ПОМ23мг, науковий керівник – д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

Кузнецову Анжеліку, гр. ДМП-ПОЕк21, науковий керівник – к.пед.н., доц. Ковальська В.С.

Слоньову Ларису, гр.  ДЕА-ПОЕн22 пр., науковий керівник – к.пед.н., доц. Бакатанова В.Б.

Паськову Олену, гр. ДIТ-ПОХ22 прис., науковий керівник – к.пед.н., доц. Божко Н.В.

Дипломом другого ступеня:

Ковальова Владислава, гр. науковий керівник – к.псих.н., доц. Білоцерківська Ю.О.

Молчана Івана, ДІТ-ПОМ22 пр., науковий керівник – к.пед.н., доц. Рубан Н.П.

Дудку Владиславу, ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В.

Тільну Юлію, ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В.

Дипломом третього ступеня:

Салькова Олександра, гр.     ДеА-Е22+Е23пр.,  науковий керівник – к.пед.н., доц. Черненко Ю.Ю.

Хартфілію Валерію, гр. ДІТ-ПОХ21., науковий керівник – к.пед.н., доц. Шемигон Н.Ю.

Кротову Єлизавету, гр. ДКІ- ПОцТ20, науковий керівник – к.пед.н., доц. Рубан Н.П.

Клімову Олену,гр. ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В..

 

Всі переможці були рекомендовані до участі у других турах Міських, Регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів наукових робіт, які будуть проходити навесні 2024 року.

Дружній колектив кафедри вітає учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проєктів та успішної участі у 2 турах конкурсів.

Атестаційний іспит здобувачів другого рівня вищої освіти ОП 011 “Освітні, педагогічні науки”

121212212121212

9 листопада на кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти здобувачі другого рівня вищої освіти ОПН 011 “Освітні, педагогічні науки” успішно склали Атестаційний іспит. Атестаційна комісія у складі адміністрації, професорсько-викладацьких кадрів УІПА і стейкхолдерів бажає усім мирного неба, успіхів та втілення мрій в житті, професійних успіхів і кар’єрного зростання!

Конференція з питань працевлаштування здобувачів другого рівня вищої освіти ОП 011 “Освітні, педагогічні науки”

9 листопада на кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти відбулася зустріч здобувачів другого рівня вищої освіти ОП 011 “Освітні, педагогічні науки” з питань обговорення місць працевлаштування після закінчення навчання в грудні 2023 року.

Онлайн-семінар на тему «Опрацювання нормативно-правової бази та ведення документації з інклюзивного навчання»

9 листопада 2023 року відбувся онлайн-семінар на тему «Опрацювання нормативно-правової бази та ведення документації з інклюзивного навчання», в якому взяли участь здобувачі освіти 2, 3 курсів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, стейкхолдери, гарант ОП, куратори груп.

Спікер ‒ Самофал Олена Юріївна, вчитель КЗ «Харківський ліцей №184 Харківської міської ради».

Міжнародна конференція «Професійна педагогічна освіта: між прагненнями та викликами»

Впродовж 6-8 листопада у Віденьському університеті економіки та бізнесу (Австрія) відбулася міжнародна конференція «Професійна педагогічна освіта: між прагненнями та викликами». Ця конференція підвела підсумки проєкту Erasmus+ KA2 «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE), в якому Українська інженерно-педагогічна академія брала участь протягом 2020-2024 років. Загалом на конференції було представлено 23 доповіді науковців і практиків з 5 країн.

Проєкт PAGOSTE спочатку планувався на термін три роки, але був продовжений ще на рік, тому що стикнувся з непередбаченими труднощами, такими як спочатку пандемія коронавірусу, а потім – вторгнення російської федерації в Україну. Тим не менш, учасникам проєкту вдалося виконати поставлені завдання: запропонувати і запровадити нові механізми партнерської взаємодії між університетами, що готовлять фахівців для професійно-технічної освіти (ПТО) України, самими закладами ПТО та іншими стейкхолдерами.

Від УІПА на конференції були присутні ректор проф. Коваленко Денис, радник ректора проф. Коваленко Олена, проректор з наукової роботи проф. Купріянов Олександр, завідувачка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти проф. Брюханова Наталія, професор кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Тетяна і доцент кафедри іншовомної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Корнюш Ганна.

За результатами проєкту Денис Коваленко, Наталія Брюханова та Ганна Корнюш виступили з доповіддю «Шляхи подолання сучасних викликів у підготовці педагогів професійної освіти в Українській інженерно-педагогічній академії». Колектив авторів з Тетяни Бондаренко, Олександра Купріянова і Олени Коваленко презентували доповідь «Екосистема цифрових рішень для закладів профтехосвіти: приклад України і глобальні тренди».

З нагоди особистої зустрічі ректор проф. Коваленко Денис вручив диплом почесного доктора (Honoris Causa) Української інженерно-педагогічної академії проф. Ріхарду Фортмюллеру з Віденьського університету економіки та бізнесу, що раніше був презентований online.

Наприкінці конференції учасники підвели підсумки роботи протягом чотирьох років та провели мозковий штурм з напрямку подальшої співпраці у напрямку проєкту.

(інформація з http://uipa.edu.ua/ua/news/10098-vdoskonalennya-profesijnoji-osviti-visnovki-pidsumkovoji-konferentsiji-za-erasmus-proektom-pagoste)

Мова

Листопад 2023
П В С Ч П С Н
« Жов   Гру »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
темы для wordpress