Архивы за месяц: December 2023

1 етап Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності “Професійна освіта”

Результати першого етапу Олімпіади 

2023/2024 н.р.

На кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти відповідно до Розпорядження Української інженерно-педагогічної академії №9 від 30.11.2023 року «Про проведення студентської Олімпіади» впродовж грудня було проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». В проходженні першого теоретичного туру взяли участь 92 здобувача освіти 2-5 курсів. За результатами проходження тестового опитувальника були визначені кращі з кращих, які були запрошені до участі у другому турі.

1311313

1111

 

20 грудня 2023 року було проведено 2 тур Олімпіади, в якому, під головуванням д.пед.н., проф. Коваленко О.Е., членами журі: заст. Голови д.пед.н., проф., зав. каф. ПММО Брюхановою Н.О., д.пед.н., проф. Штефан Л.В., к.пед.н., доц. Бачієвою Л.О., к.пед.н., доц. Божко Н.В., к.пед.н., доц. Ковальською В.С., к.пед.н., доц. Рубан Н.П. були визначені переможці, які яскраво та творчо продемонстрували набуті знання та вміння в педагогічній галузі знань. За результатами двох турів:

Дипломами першого ступеня нагороджуються:

Погорєлова Анастасія

Слоньова Лариса

Молчан Іван

Дипломами другого ступеня нагороджуються:

Назаренко Софія

Бобров Олексій

Дорошенко Карина

Дипломами третього ступеня нагороджуються:

Ковильов Дєніс

Шаповалова Аліна

Ванін Дмитро

Дякуємо учасникам та всім викладачам, які підготували переможців та викладачам, які сприяли проходженню першого тестового етапу!

Вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам подальших творчих здобутків, а всім найшвидшої Перемоги та Мирного неба!

Лекція “Академічна доброчесність в ЗВО”

Впродовж грудня 2023 року здобувачі освіти, що навчаються на першому, другому, третьому рівні вищої освіти ОП кафедри 024 “Економічна та бізнес освіта”, 011 “Освітні, педагогічні науки”, 015 “Професійна освіта” під координуванням гарантів ОП проф. Васильєвої М.П., проф. Штефан, доц. Корольової Н.В., доц. Ковальскої В.С. та кураторів ас. Литвин С.В. та ас. Литвин О.В, відвідали курс лекцій на тему “Академічна доброчесність в ЗВО”. 

Онлайн курс «Цифрові навички для вчителів».

У грудні 2024 року викладачі кафедри, здобувачі освіти ОП Освітні, педагогічні науки та ОП Економічна та бізнес-освіти першого (бакалаврського) рівня пройшли  онлайн курс «Цифрові навички для вчителів».

 Мета онлайн курсу спрямована на формування компетентності щодо розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя.

В освітньому серіалі учасники курсу навчилися створювати заходи для учнів та організовувати навчання в групах онлайн, автоматично оцінювати їхні результати.

Теми онлайн курсу:

  1. Google-календар та онлайн-розсилки.
  2. Зберігання файлів у хмарних сховищах.
  3. Створення онлайн-презентацій.
  4. Інтерактивні уроки з YouTube.
  5. Тестування та перевірка завдань.
  6. Організація навчання та спілкування.
  7. Вдосконалення роботи в групах.
  8. Підсумки.

Після перегляду відеоматеріалів та проходження тестових завдань учасники курсу отримали сертифікати.

Захист МКР 2023

1 грудня 2023 року на кафедрі успішно розпочався цикл захистів магістерських кваліфікаційних робіт ОП 011 “Освітні, педагогічні науки”. Наші здобувачі освіти демонструють яскраві втілення своїх наукових здобутків, набутий досвід в освітній галузі. Бажаємо нашим випускникам подальших перемог та досягнень!

Language

December 2023
M T W T F S S
« Nov   Feb »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
темы для wordpress