II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся 15-16 травня на базі кафедри ПММО. За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 120 студентів з 30 закладів вищої освіти з різних міст України.

У змаганнях другого етапу Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень знань з педагогічної теорії. Разом з теоретичними знаннями більшість студентів продемонстрували гарне володіння педагогічною технікою та ораторським мистецтвом. А переможцями Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади переможці нагороджені дипломами:

Першого ступеня:

– Самойлова Світлана Олександрівна, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Другого ступеня:

- Потьомкіна Ксенія Геннадіївна, Українська інженерно-педагогічна академія;

- Тимчук Андрій Тарасович, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;

- Бондаренко Марина Миколаївна, Національний університет біоресурсів та природокористування України;

- Тіткін Ігор Андрійович, Бердянський державний педагогічний університет.

Третього ступеня:

- Оксьом Тетяна Юріївна, Національний університет цивільного захисту України;

- Лученко Кирило Євгенович, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка;

- Британ Ольга Володимирівна, Національний університет «Львівська політехніка»;

- Троханенко Марія Володимирівна, Луцький національний технічний університет;

- Чаплоуцька Таїсія Іванівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

- Кіпа Анастасія Костянтинівна, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

- Берсеньова Анжеліка Юріївна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Учасники Олімпіади, які посіли 4-6 місця були нагороджені грамотами Української інженерно-педагогічної академії у номінаціях.

За програмою Олімпіади проведено круглий стіл за участю молодих вчених УІПА та викладачів закладів вищої освіти України на тему: «Адаптивне управління в професійній освіті». Обговорювалась актуальна проблема впровадження адаптивних технологій у систему професійної освіти України.

Також доцентом кафедри практичної психології нашої академії було проведено психологічний тренінг на тему «Арт-технології у роботі педагога», на якому учасники, за допомогою технік Арт-терапії, мали змогу проаналізувати та узагальнити діагностично-терапевтичний потенціал введення засобів та технологій арт-терапії у професійну освіту.

Українська інженерно-педагогічна академія привітала учасників Всеукраїнської олімпіади виступами найкращих творчих колективів академії; ознайомила конкурсантів з найбільш видатними місцями Харкова як першої столиці та сучасного міста мальовничої Слобожанщини.

Колектив студентів та викладачів академії бажає всім учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта», їх керівникам та викладачам подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та чекає до участі у наступному році.