1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спецільності “Професійна освіта” 2023/2024 н.р.

28 листопада 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі «Кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти» відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 здобувачів освіти академії.

Конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт при вирішенні актуальних завдань професійної освіти і прийняла рішення визнати переможцями І туру Конкурсу  такі роботи і нагородити:

Дипломом першого ступеня:

Грінкер Ксенію, гр. ДІТ-ПОМ23мг, науковий керівник – д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

Кузнецову Анжеліку, гр. ДМП-ПОЕк21, науковий керівник – к.пед.н., доц. Ковальська В.С.

Слоньову Ларису, гр.  ДЕА-ПОЕн22 пр., науковий керівник – к.пед.н., доц. Бакатанова В.Б.

Паськову Олену, гр. ДIТ-ПОХ22 прис., науковий керівник – к.пед.н., доц. Божко Н.В.

Дипломом другого ступеня:

Ковальова Владислава, гр. науковий керівник – к.псих.н., доц. Білоцерківська Ю.О.

Молчана Івана, ДІТ-ПОМ22 пр., науковий керівник – к.пед.н., доц. Рубан Н.П.

Дудку Владиславу, ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В.

Тільну Юлію, ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В.

Дипломом третього ступеня:

Салькова Олександра, гр.     ДеА-Е22+Е23пр.,  науковий керівник – к.пед.н., доц. Черненко Ю.Ю.

Хартфілію Валерію, гр. ДІТ-ПОХ21., науковий керівник – к.пед.н., доц. Шемигон Н.Ю.

Кротову Єлизавету, гр. ДКІ- ПОцТ20, науковий керівник – к.пед.н., доц. Рубан Н.П.

Клімову Олену,гр. ДІТ-Ш22, науковий керівник – ас. Литвин О.В..

Всі переможці були рекомендовані до участі у других турах Міських, Регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів наукових робіт, які будуть проходити навесні 2024 року.

Дружній колектив кафедри вітає учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проєктів та успішної участі у 2 турах конкурсів.