Гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувачки відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Г. В. Красильникової на тему «Діджиталізація освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти»

30 квітня 2024 року відбулося заняття, яке проведено гостьовим лектором доктором педагогічних наук, професором Хмельницького національного університету Ганною Володимирівною Красильниковою на тему «Діджиталізація освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти». Активними учасниками заходу стали здобувачі ОП «Економічна та бізнес-освіта», ОП «Освітні, педагогічні науки» ОП «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

Під час лекції здобувачі ознайомилися з поняттям діджиталізації освітнього процесу як підґрунтям ефективної моделі управління якістю вищої освіти, освітніми інформаційними ресурсами сучасного закладу освіти, їх функціями, перевагами та можливостями. Завідувачка відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету поділилася своїм досвідом та знаннями з усіма присутніми, надавши цінний інсайт у цю сферу.

Здобувачі виявили надзвичайний інтерес та прийняли активну участь у дискусіях, що надихнуло їх долучитися до подальших ініціатив з впровадження цифрових технологій в освітній процес.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї цінної події! Не пропустіть наші наступні заходи та лекції, що допоможуть розвиватися та краще розуміти сучасні вимоги освіти.

Комментарии закрыты.

Language
June 2024
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
темы для wordpress