ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

29 березня 2016 року на базі кафедри відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За право бути кращими авторами студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» змагалися 19 студентів з 18  вищих навчальних закладів України.

На попередньому етапі галузева конкурсна комісія відзначила 19 кращих наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх здобутків.

На пленарному засіданні конференції, яку відкрила ректор Української інженерно-педагогічної академії Коваленко Олена Едуардівна, були представлені конкурсанти та члени галузевої комісії.

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» працювала в форматі чотирьох секцій:

«Теорія та методика формування змісту професійної освіти»

«Теоретико-методичні основи розробки та використання методів навчання»

«Теоретико-методичні основи розробки та використання засобів навчання»

«Теоретико-методичні основи розробки та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті»

Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

Для тих учасників конкурсу, які за певними обставинами не змогли приїхати на підсумкову конференцію до міста Харкова, відбулася скайп-конференція.

Також за програмою підсумкової науково-практичної конференції було проведено екскурсію. Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів. Дипломи I ступеня отримали чотири учасники, другого ступеня – 5 учасників і третє місце посіли десять студентів.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів та чекає учасників конкурсу у наступному році!

Травень 2024
« Кві